Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
E- Rada TRANSMISJA ONLINE

www.netrada-gminaklodzko.pl

Interpelacje/ Wnioski/ Zapytania Radnych Gminy Kłodzko VIII kadencji

___________________________

 

RAPORT O STANIE GMINY ZA 2018 r.

- udział mieszkańców w debacie

___________________________

Wójt Gminy Kłodzko informuje,

że w związku z zamiarem podjęcia czynności kontrolnych na nieruchomościach związanych lub zajętych na prowadzenie działalności gospodarczej, właściciele nieruchomości, którzy nie dokonali obowiązku złożenia stosownej informacji w sprawie podatku od nieruchomości proszeni są do jej złożenie lub dokonania korekty wcześniej złożonej informacji.
Informacja powinna odzwierciedlać stan faktyczny powierzchni budynków, budowli
i gruntów nieruchomości zajętych na prowadzenie działalności gospodarczej.

Formularze informacji podatkowych można pobrać z BIP Gminy Kłodzko -> poradnik interesanta -> podatki i opłaty lokalne lub w Urzędzie Gminy Kłodzko,
pok. 306, II piętro.

Czyste powietrze

wymiana kotlow grzewczych

Fotowoltaika - Grant

fotow

Wnioski

 

 


alt


 


Mapy

                mapy

Kultura

WSSE Invest-Park

 

                       

 

eealogo                      

 

 

 

Oświata
Sołectwa
Szukaj
-
 
 
 
  
 
  
 
   URZĄD GMINY KŁODZKO
   ul. Okrzei 8A
   57 - 300 Kłodzko
   powiat kłodzki
   województwo dolnośląskie

   Tel. (74) 647 41 00
   Fax (74) 647 41 03

   e-mail: ug@gmina.klodzko.pl
   www.gmina.klodzko.pl

   www.bip.ug-klodzko.dolnyslask.pl

 

   Godziny pracy:

   poniedziałek, środa, czwartek, piątek

   w godz.: 7.30 - 15.30

   wtorek w godz.: 8.00 - 16.00

   Kasa  Urzędu czynna:

   od poniedziałku do piątku w godz.:

   8.00 - 11.00 i 11.30 - 13.30
Korytów: pałacowe oprowadzanie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 15 października 2007 00:00
Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image http://www.gmina.klodzko.pl/pliki4/aopro.jpg
There was a problem loading image http://www.gmina.klodzko.pl/pliki4/aopro1.jpg
There was a problem loading image http://www.gmina.klodzko.pl/pliki4/aoprow2.jpg

aopro.jpg Dzięki niesamowitej aktywności dzierżawców zespołu pałacowo-parkowego w Korytowie wieś żyje. Niegdyś była to jedna z piękniejszych i cenniejszych rezydencji na ziemi kłodzkiej, wzniesiona w 1711 roku prawdopodobnie według projektu J.Carove. Nie tak dawno była tu delegacja niemiecka z burmistrzem m.Georgsmarienhutte H.Lunte. Było obowiązkowe oprowadzenie po obiekcie, dla porównania za kilka lat.aopro1.jpg

 

W przypałac owym ogrodzie – przy winie i smakowitych wypiekach gospodyń korytowskich – rozmawiano o planach remontowych obiektu przy zachowaniu uzgodnień czynionych z Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków. Właściciele z Austrii bywają tutaj od czwartku do niedzieli każdego tygodnia integrując się z mieszkańcami. Wspólnie  organizują różnego rodzaju imprezy, zapraszając ludzi z okolicznych wiosek. W tym roku po raz pierwszy w dziejach wsi obchodzono Dzień Korytowa. Właściciele pałacu poznają również Gminą Kłodzko, przede wszystkim poprzez uczestnictwo w lokalnych wydarzeniach. Mieli już taką okazję w Marcinowie, na zaproszenie Wójta Gminy Kłodzko wzięli udział w koncercie Chóru Sołtysów im. Piotra Ćwichuły w prześlicznych plenerach baru „Nad Stawami”.


aoprow2.jpg

 

 

Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe FlashStara strona BIP

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

Szczegółowe informacje

 

 bip

Rozlicz PIT
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Atrakcje Gminy Kłodzko

wirtualnyspacer

01.jpg


s5 logo


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com