Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
E- Rada TRANSMISJA ONLINE

www.netrada-gminaklodzko.pl

Interpelacje/ Wnioski/ Zapytania Radnych Gminy Kłodzko VIII kadencji

___________________________

 

RAPORT O STANIE GMINY ZA 2018 r.

- udział mieszkańców w debacie

___________________________

Wójt Gminy Kłodzko informuje,

że w związku z zamiarem podjęcia czynności kontrolnych na nieruchomościach związanych lub zajętych na prowadzenie działalności gospodarczej, właściciele nieruchomości, którzy nie dokonali obowiązku złożenia stosownej informacji w sprawie podatku od nieruchomości proszeni są do jej złożenie lub dokonania korekty wcześniej złożonej informacji.
Informacja powinna odzwierciedlać stan faktyczny powierzchni budynków, budowli
i gruntów nieruchomości zajętych na prowadzenie działalności gospodarczej.

Formularze informacji podatkowych można pobrać z BIP Gminy Kłodzko -> poradnik interesanta -> podatki i opłaty lokalne lub w Urzędzie Gminy Kłodzko,
pok. 306, II piętro.

Czyste powietrze

wymiana kotlow grzewczych

Fotowoltaika - Grant

fotow

Wnioski

 

 

Mapy

                mapy

 

                       

 

eealogo                      

 

 

 

 
 
 
  
 
  
 
   URZĄD GMINY KŁODZKO
   ul. Okrzei 8A
   57 - 300 Kłodzko
   powiat kłodzki
   województwo dolnośląskie

   Tel. (74) 647 41 00
   Fax (74) 647 41 03

   e-mail: ug@gmina.klodzko.pl
   www.gmina.klodzko.pl

   www.bip.ug-klodzko.dolnyslask.pl

 

   Godziny pracy:

   poniedziałek, środa, czwartek, piątek

   w godz.: 7.30 - 15.30

   wtorek w godz.: 8.00 - 16.00

   Kasa  Urzędu czynna:

   od poniedziałku do piątku w godz.:

   8.00 - 11.00 i 11.30 - 13.30
Start rowerowego szlaku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Małgorzata Matusz   
poniedziałek, 06 maja 2019 09:18

altSingletrack Glacensis otwarte! Impreza inaugurujcyjna odbyła się 4 maja w Bardzie, gdzie Gmina Kłodzko, jako jeden z partnerów tego dużego projektu, też miała swój udział i łańcuch do „przecięcia”.

 

Singletrack Glacensis to duży projekt, zrealizowany przez kilka gmin i Stowarzyszenie Gmin Ziemi Kłodzkiej jako lidera przy udziale środków europejskich. W efekcie powstały 132 km trasy rowerowej na kilku łączących się pętlach: wąskiej, jednokierunkowej, wiodącej głównie przez las, gdzieniegdzie odsłaniającej piękną panoramę okolicznych gór, wraz ze stosowanym oznakowaniem, infrastrukturą i stacjami naprawczymi.

 

Jedną z wstęg w postaci łańcucha rowerowego „przeciął” wójt Zbigniew Tur, albowiem za sprawą Gminy Kłodzko powstało 15 km trasy, głównie na dwóch pętlach: Kłodzkiej i Chwalisław. Natmiast na rowerach z Gminy Kłodzko stawili się Jacek Podgórski i Marcin Mateńko, którzy wzęli udział w inauguracyjnym przejeździe Pętli Hrabiowskiej.

 

Inauguracja Singletrack Glacensis w Bardzie była też okazją do zaprezentowania Gminy Kłodzko; na swoim stosiku udostępnialiśmy mapy rowerowe oraz inne materiały promocyjne, a także częstowaliśmy domowymi wypiekami – jak przystało na gminę wiejską, która nie raz pokazała, że ma pierwszorzędną tradycyjną kuchnię.

 

Singletrack Glacensis to pierwsza w Polsce tak długa trasa rowerowa typu singletrack, tak więc tym bardziej jesteśmy dumni, że jako Gmina Kłodzko mamy w nim udział. Inni też docenili wysiłek kłodzkich gmin i SGZK; inaugurację swoją obecnością zaszczycili m.in. wicemarszałek Dolnego Śląska Marcin Gwóźdź, przedstawiciele Lasów Państwowych i wiele innych osób.  

 

Zapraszamy na trasy rowerowe Singletrack Glacensis. Kto nie miał możliwość wzięcia udział w uroczystej inauguracji, może to nadrobić w najbliższą sobotę – 10 maja w Bardzie odbędzie się otwarcie w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich (informacja na załączonym plakacie).

alt  alt  alt  alt  alt  alt  alt alt  alt  alt  alt

 

Poprawiony: poniedziałek, 06 maja 2019 10:05
 

Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash bip

Rozlicz PIT
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki

01.jpg


s5 logo


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com