Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
E- Rada TRANSMISJA ONLINE

www.netrada-gminaklodzko.pl

Interpelacje/ Wnioski/ Zapytania Radnych Gminy Kłodzko VIII kadencji

___________________________

 

RAPORT O STANIE GMINY ZA 2018 r.

- udział mieszkańców w debacie

___________________________

Wójt Gminy Kłodzko informuje,

że w związku z zamiarem podjęcia czynności kontrolnych na nieruchomościach związanych lub zajętych na prowadzenie działalności gospodarczej, właściciele nieruchomości, którzy nie dokonali obowiązku złożenia stosownej informacji w sprawie podatku od nieruchomości proszeni są do jej złożenie lub dokonania korekty wcześniej złożonej informacji.
Informacja powinna odzwierciedlać stan faktyczny powierzchni budynków, budowli
i gruntów nieruchomości zajętych na prowadzenie działalności gospodarczej.

Formularze informacji podatkowych można pobrać z BIP Gminy Kłodzko -> poradnik interesanta -> podatki i opłaty lokalne lub w Urzędzie Gminy Kłodzko,
pok. 306, II piętro.

Czyste powietrze

wymiana kotlow grzewczych

Fotowoltaika - Grant

fotow

Wnioski

 

 

Mapy

                mapy

 

                       

 

eealogo                      

 

 

 

 
 
 
  
 
  
 
   URZĄD GMINY KŁODZKO
   ul. Okrzei 8A
   57 - 300 Kłodzko
   powiat kłodzki
   województwo dolnośląskie

   Tel. (74) 647 41 00
   Fax (74) 647 41 03

   e-mail: ug@gmina.klodzko.pl
   www.gmina.klodzko.pl

   www.bip.ug-klodzko.dolnyslask.pl

 

   Godziny pracy:

   poniedziałek, środa, czwartek, piątek

   w godz.: 7.30 - 15.30

   wtorek w godz.: 8.00 - 16.00

   Kasa  Urzędu czynna:

   od poniedziałku do piątku w godz.:

   8.00 - 11.00 i 11.30 - 13.30
PRZYGODA PIĘKNA Z NATURY! - SPŁYWY PRZEŁOMEM BARDZKIM PDF Drukuj Email
Wpisany przez Patrycja Pocion   
czwartek, 25 września 2014 13:16

Spływy pontonowe Przełomem Bardzkim to wspaniała odskocznia od zgiełku miasta. To wyprawa pięcioma meandrami Nysy Kłodzkiej, w otoczeniu pięknej przyrody. W gminie Kłodzko spływy pontonowe przeprowadzają dwie firmy „Ski-raft” w Ławicy oraz „Rafting” w Młynowie. To doskonałe miejsce na spędzenie czasu z rodziną lub zorganizowanie niespodzianki dla swoich pracowników. Oprócz spływów pontonowych i kajakowych, w ofercie znajduje się wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, paintball oraz Folwarkiem Szyfrów.

altalt

 

 

 

 

 

 

„Ski-raft” Ławica

Na przystani Bardo do Państwa dyspozycji jest parking gdzie można bezpiecznie pozostawić swój samochód i udać się na wycieczkę pieszą, rowerową lub przesiąść się do busa i wybrać na spływ pontonowy lub kajakowy Nysą Kłodzką. To właśnie z parkingu, przy ul. Skalnej, mają swój początek szlaki turystyczne, polecamy spacer do kamienia Brygidy dla osób preferujących łagodne trasy. Dla osób szukających dłuższych wycieczek, doskonałą propozycją będzie wejście na Obryw Skalny, punk widokowy z którego roztacza się przepiękna panorama Barda, gór Bardzkich i Przełomu Bardzkiego. Jest to również doskonałe miejsce do rozpoczęcia wycieczki do magicznego Barda. Dla osób szukających relaksu, proponujemy miejsce plażowe z ustawionymi leżakami, na których, można spędzić nawet cały dzień. Każdy turysta, uzyska u nas niezbędne informację dotyczące szlaków pieszych, rowerowych oraz szlaku wodnego.

Kontakt: e-mail: kontakt@ski-raft.pl
Rezerwacje indywidualne +48 725 300 303
Rezerwacje grupowe, imprezy firmowe, wycieczki szkolne +48 606 98 78 24
Więcej informacji na stronie: www.ski-raft.pl
 

 

Folwark Szyfrów 

To miejsce na mapie atrakcji turystycznych Kotliny Kłodzkiej, w którym to, poznacie historię Dolnego Śląska poprzez interaktywną zabawę przeniesioną rodem z gier komputerowych. Proponujemy zabawę w wyjście z pokoju w mniej niż 60 minut, każdy z nich, jest opowieścią, której jesteście głównymi bohaterami, gdzie musicie wykazać się sprytem, spostrzegawczością, logicznym myśleniem i przede wszystkim, działać zespołowo.

Godziny otwarcia: 7 dni w tygodniu 
Kontakt: 725-300-303, e-mail: kontakt@ski-raft.pl

 

spyw 2alt alt

 

 

 

 

 

 

„Rafting” Młynów

Rafting to świetna forma uatrakcyjnienia urlopu. To sportowo-rekreacyjna odmiana flisu. Dawniej, przy słabo rozwiniętej infrastrukturze dróg lub jej całkowitym braku najlepszą metodą transportu towarów był transport wodny. Dzisiaj pływa się dla przyjemności. Spływy pontonowe/kajakowe nie bez powodu stają się coraz bardziej popularne. "Rafting" posiada 45 pontonów doświadczonego, polskiego producenta. O solidności  wykonania pontonów świadczy fakt, że właśnie w takie pontony, kaski ochronne i kamizelki ratunkowe zaopatrzony jest m.in. GOPR i WOPRNysa kłodzka przepływająca przez Opolnicę i Bardo to górska rzeka. Spokojny nurt niekiedy zakłócony jest bardziej wartkimi przeprawami. Rafting na przełomie bardzkim należy zaliczyć do rekreacyjnych. Cała zabawa zaczyna się na mecie w Bardzie przy ulicy Grunwaldzkiej, gdzie znajduje się przystań. Tu można zostawić auto. Startują Państwo w miejscowości Młynów. Koniec znajduje się w miejscowości Bardo. Rafting trwa od 2.5 do 3.5 godziny.  Minimalna ilość osób na pontonie to 3 osoby. W pontonie może być maksymalnie 7 osób.

Kontakt: e-mail: biuro@rafting@bardo.pl   
Rezerwacje indywidualne +48 731 248 248
Rezerwacje grupowe +48 739 248 244
Więcej informacji na stronie: www.raftingbardo.pl
 
 
altalt
 alt
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Poprawiony: wtorek, 12 grudnia 2017 13:15
 

Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash bip

Rozlicz PIT
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki

01.jpg


s5 logo


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com