Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
E- Rada TRANSMISJA ONLINE

www.netrada-gminaklodzko.pl

Interpelacje/ Wnioski/ Zapytania Radnych Gminy Kłodzko VIII kadencji

___________________________

 

RAPORT O STANIE GMINY ZA 2018 r.

- udział mieszkańców w debacie

___________________________

Wójt Gminy Kłodzko informuje,

że w związku z zamiarem podjęcia czynności kontrolnych na nieruchomościach związanych lub zajętych na prowadzenie działalności gospodarczej, właściciele nieruchomości, którzy nie dokonali obowiązku złożenia stosownej informacji w sprawie podatku od nieruchomości proszeni są do jej złożenie lub dokonania korekty wcześniej złożonej informacji.
Informacja powinna odzwierciedlać stan faktyczny powierzchni budynków, budowli
i gruntów nieruchomości zajętych na prowadzenie działalności gospodarczej.

Formularze informacji podatkowych można pobrać z BIP Gminy Kłodzko -> poradnik interesanta -> podatki i opłaty lokalne lub w Urzędzie Gminy Kłodzko,
pok. 306, II piętro.

Czyste powietrze

wymiana kotlow grzewczych

Fotowoltaika - Grant

fotow

Wnioski

 

 


alt


 


Mapy

                mapy

Kultura

WSSE Invest-Park

 

                       

 

eealogo                      

 

 

 

Oświata
Sołectwa
Szukaj
-
 
 
 
  
 
  
 
   URZĄD GMINY KŁODZKO
   ul. Okrzei 8A
   57 - 300 Kłodzko
   powiat kłodzki
   województwo dolnośląskie

   Tel. (74) 647 41 00
   Fax (74) 647 41 03

   e-mail: ug@gmina.klodzko.pl
   www.gmina.klodzko.pl

   www.bip.ug-klodzko.dolnyslask.pl

 

   Godziny pracy:

   poniedziałek, środa, czwartek, piątek

   w godz.: 7.30 - 15.30

   wtorek w godz.: 8.00 - 16.00

   Kasa  Urzędu czynna:

   od poniedziałku do piątku w godz.:

   8.00 - 11.00 i 11.30 - 13.30
Romanowo: nie będzie nowych kamieniołomów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 02 czerwca 2011 08:20
Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image http://www.gmina.klodzko.pl/pliki4/kamien.jpg
kamien.jpg Od kilku miesięcy mieszkańcy Romanowa i Piotrowic protestowali przeciwko uruchomieniu nowych wierceń i wyrobisk w paśmie górskim Krowiarek objętym programem ochrony Natura 2000. Dotychczas działający kamieniołom w Romanowie i tak ma uciążliwy wpływ na życie siedlisk ludzkich. Radni Gminy Kłodzko bardzo szczegółowo przeanalizowali problem i nie chcą nowego kamieniołomu, w konsekwencji odrzucając projekt uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego dla części wsi Romanowo.

Swoją decyzję uzasadniają m.in. racjami protestujących, kontekstem społecznym mającym wpływ na zaufanie do organu władzy. Mają też wątpliwości,  co do procedur administracyjnych i dobrej praktyki urzędniczej Gminy Bystrzyca Kłodzka. Ludzie Romanowa i władza urzędnicza wierzą, że decyzja radnych Gminy Kłodzko będzie pomocna dla kolegów radnych z Bystrzycy Kłodzkiej.

30 października 2007 roku Sesja nr 15 Rady Gminy Kłodzko
W programie podjęcie uchwał w sprawach: 1. zatwierdzenia Programów Rozwoju wsi Żelazno i Szalejów Górny, 2. określenia wysokości stawek podatku od środków transportu i od nieruchomości na 2008 rok, 3. opłaty od posiadania psów na 2008 rok, 4. zmiany uchwały nr 79)V)2007 Rady Gminy Kłodzko z dnia 16 lipca 2007 roku dotyczącej restrukturyzacji Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej Gminy Kłodzko wycofano, 5. przystąpienia do sporządzenia zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Kłodzko we wsiach Żelazno, Wojbórz, Jaszkowa Dolna, Stary Wielisław, Romanowo, 6. udzielenia dotacji dla Parafii Rzymsko-Katolickiej p.w. Św. Mikołaja w Jaszkowej Górnej na dofinansowanie przedsięwzięcia pod nazwą "naprawa konstrukcji stropu drewnianego chóru w kościele p.w. Św.Barbary w Droszkowie, 7. wyrażenia zgody na zmianę gruntów w Jaszkowej Dolnej, 8. nadania nazw ulicom w Jaszkowej Dolnej, 9. wyrażenia zgody na nabycie nieruchomości w Żelaźnie i Krosnowicach. Została przedstawiona informacja Wójta Gminy z działalności między sesjami.
Poprawiony: czwartek, 02 czerwca 2011 08:30
 

Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe FlashStara strona BIP

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

Szczegółowe informacje

 

 bip

Rozlicz PIT
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Atrakcje Gminy Kłodzko

wirtualnyspacer

01.jpg


s5 logo


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com