Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
E- Rada TRANSMISJA ONLINE

www.netrada-gminaklodzko.pl

Interpelacje/ Wnioski/ Zapytania Radnych Gminy Kłodzko VIII kadencji

___________________________

 

RAPORT O STANIE GMINY ZA 2018 r.

- udział mieszkańców w debacie

___________________________

Wójt Gminy Kłodzko informuje,

że w związku z zamiarem podjęcia czynności kontrolnych na nieruchomościach związanych lub zajętych na prowadzenie działalności gospodarczej, właściciele nieruchomości, którzy nie dokonali obowiązku złożenia stosownej informacji w sprawie podatku od nieruchomości proszeni są do jej złożenie lub dokonania korekty wcześniej złożonej informacji.
Informacja powinna odzwierciedlać stan faktyczny powierzchni budynków, budowli
i gruntów nieruchomości zajętych na prowadzenie działalności gospodarczej.

Formularze informacji podatkowych można pobrać z BIP Gminy Kłodzko -> poradnik interesanta -> podatki i opłaty lokalne lub w Urzędzie Gminy Kłodzko,
pok. 306, II piętro.

Czyste powietrze

wymiana kotlow grzewczych

Fotowoltaika - Grant

fotow

Wnioski

 

 


alt


 


Mapy

                mapy

Kultura

WSSE Invest-Park

 

                       

 

eealogo                      

 

 

 

Oświata
Sołectwa
Szukaj
-
 
 
 
  
 
  
 
   URZĄD GMINY KŁODZKO
   ul. Okrzei 8A
   57 - 300 Kłodzko
   powiat kłodzki
   województwo dolnośląskie

   Tel. (74) 647 41 00
   Fax (74) 647 41 03

   e-mail: ug@gmina.klodzko.pl
   www.gmina.klodzko.pl

   www.bip.ug-klodzko.dolnyslask.pl

 

   Godziny pracy:

   poniedziałek, środa, czwartek, piątek

   w godz.: 7.30 - 15.30

   wtorek w godz.: 8.00 - 16.00

   Kasa  Urzędu czynna:

   od poniedziałku do piątku w godz.:

   8.00 - 11.00 i 11.30 - 13.30
Gmina Kłodzko: agroturystyczne posiedzenie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 02 czerwca 2011 00:47
Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image http://www.gmina.klodzko.pl/pliki4/ziemia.jpg
There was a problem loading image http://www.gmina.klodzko.pl/pliki4/krosno.jpg
There was a problem loading image http://www.gmina.klodzko.pl/pliki4/flagi1.gif
ziemia.jpg Komisja Rolna i Ochrony Środowiska Rady Gminy Kłodzko przeprowadziła wizytację obiektów agroturystycznych, które skorzystały z preferencji finansowych samorządu lokalnego. Ocenie zostały poddane 4 obiekty: 1. „Pod Sosnową Górą” w Żelaźnie, 2. „Ziemia Kłodzka” w Krosnowicach, 3. „Kowale” w Krosnowicach, 4. „U Zwardonia” w Jaszkowej Górnej.


krosno.jpg
Pani Jolanta Dobrowolska z Żelazna wnioskowała do komisji o podjęcie uchwały o pomocy finansowej dla gospodarstw pod kątem ujednolicenia wyposażenia w sprzęt meblowy i pościel. Przewodniczący komisji Pan Stanisław Banach zauważa, że obiekty są dobrze przygotowane do świadczenia usług turystycznych, a ich właściciele należycie dbają o wygody dla gości.
27 września 2007 roku
Sesja nr 14 Rady Gminy Kłodzko

flagi1.gifW porządku dziennym podjęcie uchwał w sprawach: 1.wygaśnięcia mandatu radnego Jana Janoszka, 2.przyjęcia informacji z wykonania budżetu Gminy Kłodzko za okres I półrocza 2007 roku, 3.zmian budżetu Gminy Kłodzko na rok budżetowy 2007, 4.określenia zakresu i formy informacji o przebiegu wykonania za pierwsze półrocze budżetu Gminy Kłodzko, oraz informacji o przebiegu wykonania planu finansowego samorządowych instytucji, dla których Gmina Kłodzko jest organem założycielskim, 5.przystąpienia do sporządzenia zmiany studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Kłodzko, obręb Stary Wielisław, obręb Młynów, we wsi Szalejów Dolny, w części wsi Romanowo, 6.wyrażenia zgody na nieodpłatne przejęcie działki stanowiącej własność Skarbu Państwa-Agencji Nieruchomości Rolnych, 7.uchwalenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu powierzchniowej eksploatacji i przeróbki wapienia krystalicznego we wsi Ołdrzychowice Kłodzkie, 8.uchwalenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Kłodzko we wsi Krosnowice, obejmującego teren części działki nr 633/3, 9.zaopiniowania projektu uchwały Sejmiku Województwa Dolnośląskiego w sprawie likwidacji Obwodu Lecznictwa Kolejowego w Wałbrzychu, 10.rozpatrzenia skargi na Wójta Gminy Kłodzko, 11.zaopiniowania projektu Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Powiatu Kłodzkiego, Ponadto; 1.wybory ławników do Sądu Rejonowego w Kłodzku dla Wydziału Rodzinnego i Nieletnich oraz Wydziału Pracy, 2.nformacja Wójta Gminy z działalności między sesjami, 3.zapytania i wolne wnioski.
 

Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe FlashStara strona BIP

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

Szczegółowe informacje

 

 bip

Rozlicz PIT
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Atrakcje Gminy Kłodzko

wirtualnyspacer

01.jpg


s5 logo


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com